Kurumsal

biz-kimiz

Arma Yapı Sistemleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi;

– Müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunmak,

– Ürün yelpazesini hem iç pazarda çeşitlendirmek,

– İhracat pazarlarında rekabet gücünü ve pazar payını artırmak,

– Müşteri, çalışan, tedarikçi ve işveren mutluluğu yaratmak,

– Çevre-iş sağlığı ve güvenliğini önemseyen,

– Enerji ve doğal kaynakların verimli kullanılması ilkesini sürdürmek.

Roto Frank

Roto Değer Katar

Pencereler ve kapılar hem odalara açılır hem de koruma sağlar. Aksesuar ise (iç ve dış kısım arasındaki ara yüzey) Roto’ya ulaşmanız için sadece bir araçtır. Hedefimiz, insanlar için pencere ve kapıların değerini arttırmaktır.

Bu nedenle, akıllı bir şekilde güvenlik, enerji yönetimi ve konforu evinizde bir araya getiren çözümler üretiyoruz. Roto denince akla, dünya çapındaki mimari donanım teknolojisinde yenilikçi, bireysel, güvenli ve komple çözümler sunan ve dünyanın en iyi tasarımcılarını ve mühendislerini bünyesinde bulunduran bir ekip tarafından geliştirilen bir sistem geliyor.

Dünya pazarında başarıya ulaşmak için deneyim, güven, merak, başarma isteği, öngörü, dinamizm, yaratıcılık, bilgi ve beceri gibi başka olgulara da gereksinim vardır. Tüm bunlar bir araya geldiğinde ”içsel değerler” dahil olan herkes için sonuç verir.

MARKALARIMIZ

Gücüne güç katmaya devam eden Arma Yapı, geniş ürün yelpazesi sayesinde çözüm ortakları ile birlikte en kaliteli ürün gruplarını en iyi hizmet politikası ile sunmaktadır.

En önemli referansımız, yolumuzda memnuniyetle ilerlerken bizi destekleyen mutlu çözüm ortaklarımızdır.

videolar
katalog
sertifika
montaj-talimatlari